Олег Шахрай офіційно очолив Львівську митницю

0
223

Виконувачем обов’язків начальника Львівської митниці, згідно наказу Державної митної служби України від 22 серпня 2022 року № 771-0, призначено Олега Шахрая.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської митниці.

Олег Євгенійович народився у Києві, здобув дві вищих освіти за спеціальностями — товарознавство і експертиза в митній справі та правознавство.

В митних органах працює 26 років, пройшов шлях від державного інспектора до радника митної служби I рангу. Має досвід роботи як в оперативних, так організаційно-розпорядчих підрозділах митної служби.

До призначення на Львівську митницю очолював Харківську митницю.

«Наше основне завдання сьогодні – забезпечення планових надходжень до державного бюджету та злагоджена робота пунктів пропуску на західному кордоні, які залишились «єдиними воротами» в цивілізований світ і працюють на те, аби в Україну безперешкодно надходили гуманітарні вантажі та допомога війську», – зазначив в.о. начальника Львівської митниці Олег Шахрай.

Окрім того, Олег Євгенійович додав, що він відкритий до діалогу як з громадськими організаціями так і з бізнесом.

«В першу чергу я хочу вивчити ситуацію на пунктах пропуску Львівської митниці, почути кожного інспектора, а також людей, які перетинають кордон – перевізників чи подорожніх. Коли ми знатимемо причини негараздів, то зможемо виправляти ситуацію на краще. В наш час головне – не думати про власні амбіції, а працювати для держави та перемоги над ворогом», – додав в.о. начальника Львівської митниці.

Leave a Reply