“Океан Ельзи” Вакарчука вирішив обмежити права людей в Україні

0
609
"Океан Ельзи" дасть великий концерт біля університету Франка

Прес-служба гурту “Океан Ельзи” оприлюднила “важливе повідомлення до проведення концерту «Океану Ельзи» на честь 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка у Львові 18 вересня”. Зважаючи на ріст захворюваності та враховуючи розпорядження міського голови (“Про проведення концерту гурту “Океан Ельзи”), ми всі разом маємо дотримуватись виконання карантинних вимог. Прохід на концерт буде дозволено як вакцинованим раніше, так і тим, хто пройде вакцинацію просто на місці перед концертом у мобільних пунктах вакцинації.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу гурту “Океан Ельзи”.

Прохід на концерт буде дозволено як вакцинованим раніше, так і тим, хто пройде вакцинацію просто на місці перед концертом у мобільних пунктах вакцинації. а також тим, хто має негативний тест на COVID19).

” Доступ на площу буде дозволено лише за наявності одного з таких документів:
– сертифікат про вакцинацію від COVID-19 (електронний у додатку ДІЯ або друкований від сімейного лікаря)
– негативний тест на COVID19, зроблений за 72 години до події:
або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2,
або ПЛР-тест
– довідка про отримання 1-ї дози вакцини від COVID-19″, – йдеться у повідомленні.

“УВАГА. Якщо ви ще не вакциновані, то вакцинуватись можна буде у спеціальних точках вакцинації просто біля місця проведення концерту‼️ Діти (разом з батьками) проходять вільно, без тестів чи вакцінацію. Як і підлітки до 18 років.

2) Обовязково мати з собою індивідуальну маску захисту.

Приходьте, будь ласка, завчасно аби з урахуванням контролю безпеки комфортно пройти на площу.

Починаючи з 18.00 вже будуть працювати контрольно-пропускні пункти, що знаходитимуться на прилеглих вулицях (див. схему). Початок концерту о 20:00

Усі, хто НЕ має документів згідно вимог перебування на масових заходах, можуть долучитись до концерту онлайн на каналах YouTube”, – йдеться у повідомленні.

“До зустрічі в суботу. 18 вересня, субота, о 20:00. Львів, площа біля національного університету імені Івана Франка”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply