“Океан Ельзи” дасть великий концерт біля університету Франка

0
497
"Океан Ельзи" дасть великий концерт біля університету Франка

За ініціативи Святослава Вакарчука, лідера ОЕ та випускника університету, 18 вересня о 20:00 у Львові на площі коло університету відбудеться великий концерт “Океану Ельзи”.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу гурту

Вхід вільний.

Святослав Вакарчук: “Цього року Львівському національному університету імені Івана Франка виповнюється 360 років. На честь цієї дати я та мої друзі, теж випускники університету, вирішили зробити нашій Alma Mater подарунок.

18 вересня просто на площі перед головним корпусом Університету відбудеться великий, відкритий, безкоштовний концерт групи “Океан Ельзи”! Запрошуємо львів’ян та гостей міста. Приходьте! Це буде одна з найкрутіших університетських концертних вечірок ever))”

Сама будівля університету стане частиною сцени: на неї буде спроектована спеціальна світлова програма від литовського гуру світлових та концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса (його роботи ви бачили на наших концертах останніх трьох років; наприклад tinyurl.com/ytsbjpdy, або tinyurl.com/rvrhp7u2).

Щоб реалізувати цю ідею на висоті потрібні серйозні матеріальні і організаційні ресурси. У червні ми зібрались разом з успішними бізнесменами, здебільшого випускниками університету. Запропонували долучитись, підтримати. Всі, без виключення, погодились. Згодом ми розкажемо про всіх, хто долучився до підтримки. А поки що хочемо сказати їм ДЯКУЄМО!

Окремо дякуємо керівництву університету та особисто ректору Володимиру Мельнику за підтримку ідеї.

18 вересня, субота, о 20:00

Львів, площа коло університету

концерт “Океану Ельзи”

Вхід вільний!

“І це ще не всі сюрпризи. Далі буде))”, – йдеться у повідомленні.


Leave a Reply