Очільник Львівщини зустрівся із молодіжними лідерами з Донеччини

0
1169

Сьогодні, 9 грудня, в межах освітнього візиту «Мандрівка до міста зі змістом – Львів» голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із молодіжними лідерами Донецької області. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Молодіжна політика в регіоні, діяльність Громадської ради, підтримка молодіжних ініціатив, неформальна освіта – лише незначна частка запитань порушених у дружній бесіді молодих лідерів і очільника області.

«Ми докладаємо чимало зусиль, щоб через культурні, молодіжні, просвітницькі заходи, та використовуючи як інструментарій навчальні заклади, молодіжні центри, спонукати молодь бути активною. Ваш візит – це можливість познайомитись із досвідом Львівщини, поділитись власним та розвивати стосунки між областями», – зазначив Олег Синютка.

Опісля зустрічі активна молодь продовжила розвивати свої навички на цікавому тренінгу із написання резюме та розвитку лідерських навичок.

Нагадаємо, що освітній візит молодіжних лідерів Донецької області – «Мандрівка до міста зі змістом – Львів» триває упродовж чотирьох днів, 8-11 грудня. У програмі заходу – тренінги з проектного менеджменту, критичного мислення, міжнародних можливостей для молоді, а також відвідини осередків громадського активізму та зустрічі з молодіжними громадськими організаціями.

Молодь з Донеччини вже відвідала Львівський обласний молодіжний центр, медіатеку, оглянула архітектурну спадщину Львова.

Організатори заходу – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з творчою спілкою митців «Національ».

Залишити відповідь