Обіцяного чекають п’ять років: на Науковій нарешті змінять рух на проблемному повороті

0
1138
Поворот на вулицю Княгині Ольги з Наукової. Фото Орест Олеськів

На вулиці Науковій у Львові змінять рух на проблемному повороті.

Як пише “Четверта студія”, про це написав на своїй сторінці у ФБ Orest Oleskiv.

Ще один хоч малий, але важливий інфраструктурний об’єкт зараз реалізовується напроти вул. Наукової, 7б. Перехід з світлофором переносять на протилежну сторону розриву. Це покращить безпеку і зручність на цьому вузлі для всіх учасників руху. Його роблять в межах проекту будівництва вело-пішохідної інфраструктури на вул. Княгині Ольги“, – зазначається у дописі Orest Oleskiv у ФБ.

Як повідомлялося у 2017 році, на частині вул. Наукової у Львові змінять організацію руху транспорту, щоб полегшити складний поворот на вул. Княгині Ольги.

Таке рішення ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Йдеться про поворот для транспорту, який їде по вул. Науковій з боку Кульпарківської, але повертає на вул. Княгині Ольги або ж розвертається поблизу «Оптіма плази», адже повернути на вул. Княгині Ольги безпосередньо на перехресті неможливо, передає видання Zaxid.net.

Як зазначив спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, зараз автомобілі не можуть одразу повернути на вул. Княгині Ольги з Наукової, адже змушені пропускати автомобілі, які їдуть у зустрічному напрямку. Крім того, після повороту автомобілі змушені перелаштовуватись одразу в праву смугу руху, перетинаючі дві смуги.

Щоб спростити цей поворот, запропонували перенести пішохідний перехід на вул. Науковій на інший бік розвороту – далі від перехрестя з вул. Княгині Ольги. Таким чином автомобілі, які їдуть по Науковій зі Стрийської, пропускатимуть пішоходів, а в цей час транспорт, який їде по Науковій з Кульпарківської, зможе безперешкодно повернути на вул. Княгині Ольги.

Залишити відповідь