Новий проект T.HUTSULS презентує свій перший сингл «Нічна» (ВІДЕО)

0
947
T.HUTSULS

Гучною пісенною прем’єрою в музичний простір України вривається новий проект T.HUTSULS. Його перший сингл під назвою «Нічна» – мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, дримби та сопілки. Трек «Нічна» уже можна почути в ефірах українських радіостанцій, а також завантажити із усіх цифрових музичних платформ. 

Про це ІВ Кулемет повідомила журналіст Галина Гузьо.  

Сміливі тексти та актуальне звучання. Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Жодних ролей на сцені чи поза нею. Тільки – true! Усе це – про новий проект в українській музичній культурі T.HUTSULS. «Правдиві гуцули» розкривають етнокод – через фолк, рок, електронну музику.

T.HUTSULS
T.HUTSULS
T.HUTSULS
T.HUTSULS
T.HUTSULS

– Коли я створювала пісню «Нічна», то перше слово, яке заграло в мене в голові було «Забарилася», – розповідає авторка музики та слів прем’єрного синглу, вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал. – Тоді був затяжний період карантину, всі сиділи по домівках і рятувалися заняттями для душі. Мені захотілось увімкнути класний танцювальний трек – і піти гуляти вулицею. Наспівувати його і відчувати себе собою, вільною. Це миттєве бажання вилилося в мелодію – і я тут же зрозуміла: «Це воно!». Увімкнула мікрофон, почала співати, слова народжувалися самі по собі.

Послухати прем’єру від T.HUTSULS «Нічна» можна тут:

Сингл «Нічна», до якого T.HUTSULS уже в найближчі тижні презентує відеокліп, – це перший трек із майбутнього альбому новоствореного проекту. У збірці на меломанів чекають справжня феєрія звуків, космічний вокал та стильний мікс з гуцульськими інструментами. Усе це трушно вписується в ритм сучасного життя, і при цьому своїм звучанням нагадує нам про наше коріння.

T.HUTSULS – ще один проект у рамках масштабної культурологічної ініціативи під назвою Hutsul Planet, яка базується в Коломиї на Прикарпатті та прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.

Залишити відповідь