Новояворівськ проведе в останню путь захисника України (ФОТО)

0
69

Вічний спокій здобув Захисник України, хоробрий Воїн Світла – Михайло Матвіїв (Мельник)

Цей мужній молодий чоловік наш земляк – родом зі села Рогізно. Михайло навчався у Новояворівську, вищу освіту здобув в Національному університеті імені Івана Франка. Останні 10 років жив та працював у Києві. У будівництві був професіоналом своєї справи.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Яворівської міськради.

“Кожен мужчина, який себе поважає – буде захищати свою Батьківщину, свою сім’ю” – казав Михайло і підтверджуючи свої слова вступив до лав ЗСУ, став бійцем батальйону “Стугна”.

Разом з побратимами, такими ж відданими патріотами як і Міша, брав участь у звільненні сіл на Харківщині, Київщині, а згодом і на Сході Батьківщини. Справжній друг, сміливий чоловік, розумний та вихований. Непереможний духом і вірою у перемогу!

Михайло, за позивним “Швидкий” – це молодий 33-річний Воїн, який віддав найцінніше у боротьбі за наше з вами мирне майбутнє. 18 серпня в бою з російськими окупантами на Донеччині загинув.

Невимовний біль втрати цвіту нації. Висловлюємо щирі співчуття матері Михайла, його рідним та близьким, бойовим сестрам та братам, друзям та усім, хто знав відважного Героя. Маємо пам’ятати імена тих, хто ціною власного життя здобуває Українську Перемогу!

Парастас за Героєм відбудеться завтра, 17 листопада, в церкві Петра і Павла у Новояворівську о 11:00 годині.

Чин похорону опісля парастасу о 13:00 в селі Рогізно у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

Закликаємо Яворівську громаду з шаною провести Михайла Матвіїв в останню дорогу!

Вічна і світла пам’ять новітньому Герою України!

Leave a Reply