Новороздільські депутати звільнили мера Андрія Мелешка

0
945
Мер Нового Роздолу Андрій Мелешко
Мер Нового Роздолу Андрій Мелешко

На сесії Новороздільської міської ради депутати прийняли до відома відставку міського голови Андрія Мелешка, який звільнився за станом здоров’я. Про це пише Четверта студія з посиланням на Перець.

Наразі Андрій Мелешко перебуває на лікарняному. Згідно з трудовим законодавством, він вважатиметься офіційно звільненим на наступний день, коли вийде з лікарняного. Через це, наразі його обов’язки виконує перший заступник Мирослав Лепкий, який також подав заяву на звільнення.

Після офіційного звільнення з посади міського голови, обов’язки виконуватиме секретар ради Ірина Кравець.

Зазначимо, 24 жовтня міський голова Нового Роздолу, що на Львівщині, Андрій Мелешко заявив депутатам на сесії міської ради, що йде у відставку.

За даними джерела «Перцю», неофіційною причиною відставки є ситуація з опалювальним сезоном  у місті, який перебуває під загрозою зриву. Андрій Мелешко став мером у 2015 році, як самовисуванець, член БПП.

Нагадаємо, 18 жовтня у Новому Роздолі та Новояворівську офіційно оголосили надзвичайний стан. Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив про те, що вхід в опалювальний сезон відбудеться вчасно за винятком двох міст.

У 2018 році Новояворівську і Новороздільську ТЕЦ заарештували і передали Національному агентству з питань виявлення, розшуку і управління активами, одержаними від корупційних і інших злочинів (АРМА). Наклавши арешт на ТЕЦ, АРМА визначила для них нового управителя «Гарант Енерго М». Після цього у Новояворівську і Новому Роздолі був зрив опалювального сезону, із ТЕЦ масово звільнялися працівники.

Залишити відповідь