Невдовзі на Львівщині запрацює Центр швидкого реагування на злочини і події

Будівництво велось кілька років

0
38

Служби кримінального аналізу, оператори «102», слідчі та кіберполіцейські працюватимуть у кращих умовах і застосовуватимуть нову техніку, щоб оперативніше допомагати тим, хто цього потребує.

Про це повідомила ЛОВА, пише Кулемет.

У роботі вони використовуватимуть броньований автомобіль для оперативно-раптових дій та авто із криміналістичною лабораторією

Будівництво центру розпочали ще у 2019 році в межах тристороннього співробітництва України, Польщі та білорусі. Зараз, зі зрозумілих причин, білорусь не є серед учасниць ініціативи. Тому проєкт дофінансовують європейські країни. 

Загальна вартість будівництва – 6 млн євро. Левова частка суми – грант від Європейського Союзу, ще 600 тисяч – дофінансування. 

З обласного бюджету на втілення проєкту виділили 27,5 млн гривень. Кошти скерували на придбання та встановлення аналітичних комплексів контролю за дорожнім рухом, серверне обладнання, частково – на камери відеоспостереження, а також на виконання будівельних робіт.

Окрім будівництва Центру, провели реконструкцію адміністративних приміщень будівель 6 відділів поліції Львова. 

«Втілити такий проєкт в умовах COVID-19 та повномасштабної війни – це досягнення, за яке насамперед завдячуємо нашим польським партнерам й Головному управлінню Національної поліції у Львівській області під керівництвом Олександра Шляховського. 

Безпека людей – на першому місці. Тому важливо подбати, щоб ті, хто її забезпечує, працювали у гідних умовах і мали все необхідне для роботи», – Максим Козицький

Leave a Reply