Нехай 25-30-річні нещасливі поповнюють ряди чесних галичан у церкві

0
731

Цілком згоден.

Гендер це гомосексуалізм, стать це лезбійство, х*й це згвалтування, анус це содомія, вагіна це гріх, матка це сотона, сексуальне виховання в школах це розпуста, галичани які розказують підліткам про менструацію та контрацептиви це зрадники грішники та агенти кремля, сексуальна освіта в 21 столітті це содом та зрада, монашки це вершина еволюції, християнство це круто, їбануті це стильно.

Ніколи не розказуйте своїм дітям що в них є статеві органи, не вчіть їх використовувати контрацептиви, не розказуйте дівчатам що таке місячні, просто морозьтесь і червоніючи мовчки протягуйте прокладку та виганяйте спати в коридор, не говоріть з підлітками що таке оргазм, як себе вести з протилежною статтю і що секс буває для задоволення, що це правильно, і корисно і решта гріховних і богомєрзких речей.

Нехай 25-30 ти річні нещасливі в проваленому шлюбі з дітьми на руках жінки і чоловіки, які не навчились відчувати себе і не соромитись свого тіла та статевих відносин, не навчившись відчувати свої потреби та забороняючи собі фантазувати, поповнюють ряди чесних галичан в церкві в черзі поцілувати мощі.

Бо тіло це гріховно, насолода не від бога, секс лише для зачаття і через простирадло і до церкви сповідатись після кожного оргазму. Ну і клітор то від диявола як і оральний секс


Leave a Reply