НАТО тимчасово закриває офіс у Києві: працівників відправляють до Львова та Брюсселя

0
599

НАТО тимчасово закриває своє представництво у Києві. Співробітників планують перевезти до Львова та Брюсселя.

Про це повідомляє норвезьке видання VG.

Зазначають, що на такий крок Альянс пішов з міркувань безпеки своїх співробітників. Водночас підкреслили, що НАТО не закривають остаточно свої офіси в Україні. Частина працівників переїде до Львова, таким чином офіси продовжать функціонувати.

«НАТО та його країни-члени дуже уважно відстежують і оцінюють ситуацію, а також вживають усіх необхідних запобіжних заходів. Безпека наших співробітників є першочерговим завданням, тому вони переїдуть до Львова та Брюсселя», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Державному департаменті США 15 лютого зробили офіційну заяву про те, що посольство США в Україні переїхало до Львова. Головним міркуванням перенесення посольства виступило забезпечення безпеки дипломатів.

12 лютого стало відомо, що Німеччина скорочує персонал посольства в Києві, але залишає його відкритим, при цьому також переносить генконсульство з Дніпра до Львова.

13 лютого посольство Канади в Україні тимчасово перенесло роботу до Львова. Дипломатичне представництво в Києві тимчасово припиняє роботу через велику загрозу російського вторгнення.

Leave a Reply