Наступні два місяці можуть стати вирішальними – глава нацбезпеки Польщі

0
296

Голова Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох повернувся з візиту до Вашингтона, де спілкувався з представниками США про війну в Україні. Про це пише polsatnews.

Солох сказав, що Росія використовує тактику «килимового рейду», оскільки вона не використовує високоточну зброю і «досягає відносно незначного прогресу». Подібна ситуація спостерігається на півдні країни, де Україна повертає собі все більше міст.

«Усі чекають наступу, тому що його успіх створив би ситуацію, в якій можна було б вести якісь переговори, мирні чи хоча б про припинення вогню. Нічого подібного поки не відбувається. Усе вказує на те, що наступні два місяці можуть стати вирішальними», – пояснив він.

«Оцінки такі, що десь до жовтня мають бути ухвалені деякі принципові рішення», – додав він.

Солох пояснив, що російські референдуми, які будуть проводитися на окупованих територіях, мають «створити певну правову ситуацію і приєднати землі до складу Росії» – тоді напад буде розцінено як напад на Росію. Відразу ж зростає загроза застосування зброї масового знищення, ядерної зброї.

«Росія послідовно не відмовляється від завоювання всієї України, навіть якщо на це знадобляться роки. Це чимось нагадує ситуацію у XVIII столітті, коли царська Росія захопила Україну, а згодом і Кримське ханство. На це пішли роки. Я думаю, що таке ставлення російської еліти», – сказав він.

Leave a Reply