Насіров планує негайно звернутись до суду і притягти до відповідальності за поширення проти нього недостовірної інформації

0
536

В окремих засобах масової інформації з`явилась начебто інтерв’ю пана Д.Крючкова в якому, крім всього іншого згадується моє прізвище. Про це у офіційній заяві пише Роман Насіров.

“У зв’язку з цим вважаю за необхідне зробити заяву про наступне:

В Україні виборчий процес по виборам Президента добігає кінця. Напруга в суспільстві набрала найвищих показників. Кожний із кандидатів намагається отримати найбільшу підтримку виборців. Екстрадиція пана Крючкова напередодні виборів виглядає як частина якоїсь компанії. Тому я виступаю категорично проти того щоб моє прізвище використовувалось для передвиборчої боротьби”, – йдеться у повідомленні.

“Вважаю за необхідне офіційно заявити, що в тексті начебто інтерв’ю розповсюджується недостовірна інформація згадуючи про мене, яка не відповідає дійсності, носить наклепницький характер, явно випадає навіть з контекст а простіше кажучи – це цинічна брехня! Більш цікавим стає питання чия це видумка або прохання або замовлення і з якою метою”, – йдеться у повідомленні.

“Ніякого відношення я, як Голова ДФС України, до ніякої протиправної діяльності в т ч яку пов’язують з паном Крючковим не мав і не маю. Заяви проти мене вважаю політичним замовленням в т ч для дискредитації окремих осіб і кандидата в Президенти. У зв’язку з цим я планую негайно звернутись до суду і притягти до відповідальності за поширення проти мене недостовірної інформації яка не відповідає дійсності”, – заявив Насіров.


Leave a Reply