Наша армія переживає відродження та оновлення, – Павло Ткачук

0
1116

Сьогодні був надзвичайно радий зустрічі із представниками засобів масової інформації, яка відбулась напередодні професійного свята – Дня журналіста. Його вже за доброю традицією ми разом відзначаємо на військовому полігоні Національної академії сухопутних військ.

Переконаний, ці зустрічі сприяють зміцненню зв’язків між Збройними Силами і українськими мас-медіа. Вони роблять нас, військових, більш відкритими перед суспільством, а журналістам дозволяють краще зрозуміти професію захисника України.
Сьогодні Збройні Сили України займають особливе місце у медіапросторі держави.
Наше військо більше чотирьох років поспіль гартується у боях із ворогом на передовій та вдосконалює свою майстерність на полігонах. Наша армія сьогодні стримує російську агресію і, водночас, здійснює важливі реформи, щоб відповідати високим стандартам армій країн-членів НАТО.

Наша армія переживає відродження та оновлення. Сьогодні під час перебування на полігоні представники засобів масової інформації мали чудову можливість на власні очі в цьому переконатися, побачити окремі практичні кроки на цьому відповідальному і важкому шляху. І допомогу нашому війську надають наші надійні партнери – військовослужбовці провідних армій світу.

Переконаний, безпосереднє знайомство з військовою справою буде для вас неоціненною допомогою у висвітленні журналістами як життєдіяльності військових підрозділів так і військової служби воїнів – захисників.

Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати всім за участь у цьому, без перебільшення, дуже важливому і відповідальному заході. Він вкотре підтверджує єдність армії і народу, а також неоціненну роль засобів масової інформації у формуванні в Україні громадянського суспільства.

Від імені численного колективу Національної академії і від себе особисто сердечно вітаю усіх представників засобів масової інформації із Днем журналіста. Бажаю щастя, здоров’я, добробуту і достатку, натхнення та твердості у цій нелегкій праці.

Павло ТКАЧУК

Leave a Reply