Наш шлях лише уперед – в Європейський Союз, у Північноатлантичний Альянс, – Синютка

0
1121
На Золочівщині представили проект
На Золочівщині представили проект "Ремінісценції.UA"

Сьогодні, 1 грудня, на Золочівщині представили проект балету “Життя”  – “Ремінісценції.UA”. Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Про це пише прес-служба ЛОДА.

“Ми почали цей проект на Львівщині з 14 жовтня – Дня Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва, створення УПА, а також Дня захисника України. Те, що ви сьогодні побачите на сцені – це важка та складна правда. Правда нашої історії, правда про нас з вами. Ту зневіру, яку нам так старанно насіювали, потрібно забрати, а відродити гордість та впевненість. Сьогодні, 1 грудня, цей проект демонструють у нас, на Золочівщині. В цей день у нашій історії є ще дві події: 27-ма річниця референдуму за Незалежність України та початок Революції Гідності. Ми прийшли до вас, глядачів, з нашою історією, щоб у тяжкій правді ми зрозуміли, що відступати назад не можна. Наш шлях лише уперед – в Європейський Союз, у Північноатлантичний Альянс”, – зазначив він.

На Золочівщині представили проект "Ремінісценції.UA"
На Золочівщині представили проект “Ремінісценції.UA”
На Золочівщині представили проект "Ремінісценції.UA"
На Золочівщині представили проект “Ремінісценції.UA”
На Золочівщині представили проект "Ремінісценції.UA"
На Золочівщині представили проект “Ремінісценції.UA”

Проект “Ремінісценції.UA” історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії  України, про те, хто, як і навіщо у продовж багатьох століть, нищив модерну культуру України, гальмував стрімкий розвиток українців як нації.

Режисер та автор проекту – народна артистка України – Ірина Мазур.

“Ремінісценції.UA” – це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Унікальність цього історично-музичного проекту – у тому, що сучасними сценічними засобами ми розповідаємо глядачеві 300-літню історію нищення України російською імперією… Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій – про Війну, Страх, Репресії, Смерть, але водночас –  про Віру, Життя, Кохання, Надію, Боротьбу за Україну!

Мета “Ремінісценції.UA” – повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України.

Тисячолітня традиція державності, історія, мова й національна культура – це наша непереможна зброя у сучасній гібридній війні з російською імперією. Руйнуючи саркофаг імперської  брехні, ми заповнюємо інформаційний вакуум Своєю Історією – Історією Правди.   Саме цей інформаційний арсенал має бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України!

Концепція проекту – «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє!».

Залишити відповідь