«Народний фронт» уже давно виступає за розірвання дипломатичних стосунків з агресором, – Михайло Хміль

0
920

Я однозначно голосуватиму «за» введення воєнного стану. Про це у Фейсбуці пише народний депутат від “Народного фронту” Михайло Хміль.

“Тільки не розумію, чому після вчорашнього, задокументованого на відео, відвертого факту російської агресії проти українських ВМС, і відповідно України загалом, досі не викликано посла Російської Федерації до МЗС України для пояснень.

Хочу наголосити, що «Народний фронт» уже давно виступає за розірвання дипломатичних стосунків з агресором, а також наполягає на введенні віз із Російською Федерацією. Настав час за це голосувати. Логічною у цьому ж плані є також ініціатива, яку озвучив Арсеній Яценюк, про необхідність денонсації угоди про Азовське море від 2003 року.

І ще, що особливо важливо: воєнний стан вводиться не по життєво, і зараз точно не час для спекуляцій щодо майбутніх виборів. Ми повинні сьогодні забути про всі політичні чвари, і об’єднатись навколо збереження суверенітету та захисту територіальної цілісності Української держави”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply