“Народний фронт” боротиметься за нову Верховну Раду та уряд

0
1142
"Народний фронт" боротиметься за нову Верховну Раду та уряд
«Народний фронт» боротиметься за перемогу на парламентських виборах і за формування нового уряду України. Про це заявив лідер партії Арсеній Яценюк на партійному з’їзді, що відбувся 2 лютого.
«Внаслідок масованої дискредитаційної кампанії сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори Президента України в 2019 році. Але ми повинні  поборотися і вибороти нову коаліцію, новий уряд. Ми сильна, згуртована і фахова команда. І ми вміємо перемагати», – сказав Арсеній Яценюк.
Перед новим Кабінетом Міністрів, як зазначив політик, стоятимуть масштабні завдання. “Вільна економіка, вільне від адміністративного тиску і корупційного податку підприємництво, вільна зовнішня торгівля. Саме в компетенції уряду і парламенту будуть фінанси, інновації, економічне зростання, субсидії, пенсії, зарплати… “, – заявив Арсеній Яценюк.
Водночас лідер партії підкреслив, що більшість кандидатів у президенти брешуть українському народові, коли говорять про підвищення зарплат чи зменшення тарифів. Президент за Конституцією є гарантом державного суверенітету і територіальної цілісності України, відповідальним за безпеку, оборону, дотриманням прав і свобод громадян, але він не займається зарплатами, пенсіями, інноваціями, інвестиціями чи економікою. «Тому обіцянки багатьох із таких кандидатів – навіть не популізм, а новий більшовизм», – зазначив Арсеній Яценюк.
"Народний фронт" боротиметься за нову Верховну Раду та уряд
“Народний фронт” боротиметься за нову Верховну Раду та уряд
Керівник Львівської обласної організації партії «Народний фронт» Михайло Хміль за підсумками з’їзду наголосив, що «Народний фронт» залишається найвідповідальнішою політичною силою, яка виконала більшість пунктів своєї виборчої програми.
«Передвиборчий час буде екзаменом для українського суспільства, яке повинне реально оцінити, що зроблено конкретними партіями, хто найбільше доклався до змін в країні, завдяки чиїм зусиллям було запроваджено санкції проти агресора, організовано світовий антипутінський фронт, визначено курс у ЄС та НАТО стратегічним, сформовано національну армію, поліцію та антикорупційні органи, стабілізовано економіку, отримано безвіз, запроваджено «мовні» квоти. А також завдяки чиїй позиції Україна стала справді незалежною від Московії, енергетично, політично і духовно. Оцінивши це – кожен зможе переконатись, що представники нашої партії активно проштовхували усі ці важливі для нашої країни закони та ініціативи», – зазначив Михайло Хміль.
Народний депутат закликав усі державницькі сили об’єднатись навколо прагматичних цілей, щоби не допустити реваншу прислужників Кремля та розвороту країни. «Наше завдання – сформувати нові ефективні парламент та уряд, які продовжать ті всі реформи, які ще були розпочаті урядом Арсенія Яценюка», – підсумував Михайло Хміль.

 

Залишити відповідь