Народний артист України Олександр Морозов відзначив 60-ліття

0
1092

Народному артисту України та актору Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича виповнилось 60 років. Свій ювілей Олександр Морозов відзначив на сцені театру під час прем’єри комедії «Розлучення по-французьки» Франсуа Кампо, де зіграв головну роль.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Привітали митця-ювіляра представники влади, депутатського корпусу, працівники культури.

«В час, коли на сході війна, по-особливому важливо розвивати українську культуру, мистецтво. Показ сьогоднішньої прем’єри свідчить не лише про ваш талант, але й про любов до України. Зичу вам нових прем’єр з вірою у нашу перемогу», – зазначила у вітальному слові директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Також Мирослава Туркало від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки за багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва вручила ювіляру грамоту.

Зазначимо, що Олександр Морозов до приїзду у Дрогобич був актором Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. З початком війни на сході України, до рідної Луганщини Олександр Морозов вже не повернувся.

Постановку вистави «Розлучення по-французьки» на запрошення ювіляра здійснили його друзі з Луганського обласного театру, що нині базується у Сєверодонецьку, Володимир Московенко й Ірина Лубська.


Leave a Reply