Нардеп Садового підписала подання проти Томосу

3
5645

Депутатка від “Самопомочі” підписала подання проти Томосу. Про це зазначено на сайті Конституційного суду України. Про це пише Галінфо.

2

47 народних депутатів України звернулись в Конституційний суд України з поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України „Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні“ від 19 квітня 2018 року № 2410–VIII.

Серед підписантів депутати фракції “Опозиційного блоку” в повному складі, представники фракцій “Відродження”, “Воля народу”, а також депутатка фракції “Самопоміч” Бабак Альона Валеріївна.

3 КОМЕНТАРІ

  1. А хто в Україні має Право звернутися до Варфоломія за томосом? Так, це не справа державних посадовців. Але це справа легітимних представників української громади. Тому саме президент та депутати, яких було обрано більшістю громадян, мали право та обов’язок це робити. Пропоную також обговорити ідентично цікаве питання: “Чи мав право на хрешення Русі київський князь Володимир?” Я взагалі сприймаю те, що сталося з томосом, як Чудо Господнє… От неможливо було – а сталося.

  2. Никто в Украине не станет отрицать что Томос нужен был для настоящей самостоятельности украинской церкви…но, к великому сожалению эту идею и этот наиважнейший документ для укрепления самосознания украинской НАЦИИ и УКРАИНСКОЙ ЦЕРКВИ нагло и бессовестно использовали для собственного пиара и поднятия уверенно падающего рейтинга не те люди что нужны для сохранения и укрепления Украины и украинского народа !!! получилось просто очень некрасиво – большая ложка дегтя испортила бочку меда…то то еще будет…Томос увезли подписывать всеми главами автокефальных православных Церквей…и пока ВСЕ не подпишут – Томос не наберет юридической силы…

Залишити відповідь