Нардеп Михайло Хміль закликав підтримати Порошенка і недопустити реваншу проросійських сил на виборах до ВРУ

0
1094
Україна може стати активним глобальним гравцем у стратегічних галузях, – Михайло Хміль
Україна може стати активним глобальним гравцем у стратегічних галузях, – Михайло Хміль

Народний депутат від “Народного фронту” Михайло Хміль закликає не дати ворогам жодного шансу скористатися нашими сумнівами і за жодних обставин не допустити реваншу проросійських сил на парламентських виборах.

Про це Хміль написав у Фейсбуці.

“Вважаю, що в цей надважливий час жоден із нас не має права жити за принципом «моя хата з краю». Як народний депутат, що присягав боронити суверенітет і незалежність України, звертаюся до Вас із закликом підтримати у другому турі президентських виборів зрозумілого нам прозахідного кандидата – чинного президента і Головнокомандувача України Петра Порошенка. Ми не маємо права зійти із нашого курсу, визначеного Революцією Гідності – зі шляху інтеграції в ЄС і НАТО”, – написав Хміль.

Як йдеться у повідомленні, у нардепа, як і у багатьох із Вас, є зауваження та вимоги до діючого Глави держави. Це не реформована судова система, фіктивна, а не реальна боротьба з корупцією, тяжіння до авторитаризму, не правильна кадрова політика, що не відповідала потребам і запитам громадянського суспільства на нових професійних лідерів. Було чимало розчарувань, та все-таки був чітко зафіксований проєвропейський курс. Ми спромоглися надати відсіч Росії, сформувати антипутінську коаліцію і заявити про себе як незалежна держава, яка хоче остаточно звільнитися з-під «совка» і впливу «русского міра».

“Сьогодні не час експериментувати, голосувати «супроти» чи «на зло». Не час обирати невизначеність та непрогнозованість, яку декларує опонент діючого Президента. Тим паче, що Зе-підтримку висловлюють Охлобистін, Жириновський та інші недруги України. Не можна допустити, щоб ця сама невизначеність поховала наш шанс на справжню духовну свободу України. Бо сьогодні, як влучно сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), дуже ВАЖЛИВО, щоби ворог «не приспав нашу чуйність», щоб ми не «плили за течією», відмовившись від наших стремлінь та ідеалів. Тому «не даймо нікому висміяти України, глумитися над кров’ю і стражданням нашого народу, який ціною власного життя виборює справжню свободу!”. З огляду на це закликаю Вас, українці, не дати ворогам жодного шансу скористатися нашими сумнівами і за жодних обставин не допустити реваншу проросійських сил на парламентських виборах”, – написав Хміль.

Залишити відповідь