Найкращим фехтувальником України став львів‘янин (ВІДЕО)

0
763
Найкращим фехтувальником України став львів‘янин

На Львівщині завершився чемпіонат України з фехтування на рапірах. Рейтингові змагання зібрали понад 200 рапіристів зі всієї України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Серед чоловіків титул чемпіона виборов  31-річний львів’янин Клод Юнес. У фіналі він переміг ще одного представника Львівщини  Даниїла Гойду (15:7). Третю сходинку п’єдесталу розділили досвідчені Ростислав Герцик та Андрій Погребняк, які у півфіналах поступилися Даниїлу Гойді (7:15) та Клоду Юнесу (12:15) відповідно.

У командній першості серед чоловіків представники збірної Львівщини Ростислав Герцик, Даниїл Гойда, Клод Юнес та Ігор Юріним вибороли срібло. Друга команда Львівщини у складі рапіристів Юрія Джуса, Максима Гаравського, Михайла Боднара та Олексія Стрельцова виборола 6 місце.

Нагадаємо, нещодавно у Львові також завершилась боротьба за титул чемпіона та чемпіонки України з триатлону.