«Нафтогаз Тепло» очолив Віталій Михайльо

0
741
«Нафтогаз Тепло» очолив Віталій Михайльо

21 вересня 2021 р., м. Київ – Керівником ТОВ «Нафтогаз Тепло» 21 вересня призначений Віталій Михайльо, який до цього займав посаду заступника генерального директора АТ «Укртранснафта». Нового очільника представили колективу ТОВ “Нафтогаз Тепло” та менеджменту Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ, якими управляє компанія.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу “Нафтогазу”.

«Якісна підготовка теплоелектроцентралей та теплових мереж на тих ТЕЦ, де вони є до осінньо-зимового періоду, стале його проходження, модернізація та підвищення енергоефективності наших виробничих активів – ось цілі, які стоять перед «Нафтогаз Теплом». Впевнений, об’єднавши зусилля Нафтогазу та місцевих громад, ми зможемо їх досягнути», – зазначив Віталій Михайльо.

Нагадаємо, з вересня 2020 року «Нафтогаз Тепло» очолював Федір Шевченко. Планується, що надалі він сконцентрується на технічному напрямку роботи ТОВ «Нафтогаз Тепло».

Довідково

«Нафтогаз Тепло» здійснює управління Новояворівською та Новороздільською ТЕЦ, займається виробництвом, транспортуванням та постачанням тепла, гарячої води та електроенергії.

У відповідності до рішення Уряду України, Нафтогазу будуть передані Дніпровська, Миколаївська, Херсонська, Одеська, Сєвєродонецька ТЕЦ і Криворізька теплоцентраль. Наразі процес передачі цих активів триває.

Віталій Михайльо народився 21 листопада 1974 року на Львівщині, закінчив Українсько-фінський інститут менеджменту і бізнесу в 1997 році та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу в 2018 році (фінанси і кредит; нафтогазова інженерія та технології, спеціаліст з економіки; інженер-механік).

Працював в фінансово-інвестиційному, банківському секторі, з 2011 по 2015 рр. був генеральним директором «Укрводоканал» (м. Київ); З 2016 р. працює в АТ Укртранснафта (начальник управління непрофільних активів, член дирекції, заступник генерального директора з 21 січня 2020 року.

Leave a Reply