Надія Савченко – тривожний дзвоник, тому що Ворог буде шукати і залучати інших «Надь», – Тарас Ситник

0
967

Надія Савченко – це тривожний дзвоник, тому що Ворог буде шукати і залучати інших «Надь». Саакашвілі за гроші Курченка розхитуватиме й надалі нашу стабільність, а Парасюк утікши з  російського полону, залишиться чомусь нерозпізнаним у бойовиків на Донбасі.

Таку думку висловив Керівник Секретаріату Львівської ТОП «БПП «Солідарність» Тарас Ситник.

«А може Ворог зрозумів, що тут шкоди він зробить в сто раз більше – ніж вони отримають користі від його полону! Наш народ страшно любить критикувати владу, вже переобирати її на другий тиждень після виборів, і не розуміє, що цим ворог вкотре нас міжусобнює, і платимо за це ми, вкотре – Незалежністю.

«Руїна» – назвав Микола Костомаров період кінця Козацької доби, коли Ворог, такими самими методами роздробив, розсварив і похоронив Козацтво, а з ним і Українську незалежність на 350 років. Фейсбучні боти російського походження, ворожі агенти, які користуються довірливістю наших патріотів, зроблять все, щоб показати Президента і Уряд – «умовним, найгіршим злом», бо розуміє, що з ними тяжко боротися, краще їх в Україні побороти обманом і популізмом.

Так, багато було зроблено помилок – і кадрових, і технічних, і економічних. Але перемоги на дипломатичній арені і на справжньому фронті дали змогу зберегти Україну! Звичайно реформи під час війни не бувають швидкими. Цегляну кладку стіни не може робити декілька майстрів, може один зробить трохи криво, але звісно рівніше, ніж коли муруватимуть з різних сторін різні будівничі. В середині вона взагалі не зійдеться і буде непридатною для життя.

Давайте дамо завершити цю будову, хоч раз, тому – хто її почав. Тим більше, що результати, давайте визнаємо – є! Можливо,  недостатні, але помітні. Треба згрупуватися і дати Ворогу зрозуміти одне – ВИСТАЧИТЬ! Ми не віримо більше маніпуляціям, ми не піддаємось на його «розводи», ми не хочемо втратити нашу Незалежність! Слава Україні!», – зазначив Тарас Ситник.


Leave a Reply