На зустрічі із народними депутатами розглянули пропозиції Львівської області щодо формування дербюджету

0
776
Зустріч із нардепами від Львівщини
Зустріч із нардепами від Львівщини

Сьогодні, 26 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з народними депутатами України від Львівщини. У зустрічі взяв участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, повідомила прес-служба обласної ради.

В межах зустрічі порушили питання щодо проектів законів України, важливих для Львівської області.

Під час зустрічі розглянули пропозиції Львівської області щодо внесення змін до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» і до законопроекту бюджету України на 2019 рік та Бюджетного Кодексу України.

Присутні закцентували увагу на пріоритетних для Львівщини напрямах на 2019 рік. Так, наша область претендує на продовження митного експерименту в частині фінансування заходів з ремонту доріг; залишення вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації на фінансуванні з держбюджету; збільшення субвенцій в галузі охорони здоров’я на придбання медичного обладнання; збільшення обсягу базової дотації та зменшення реверсної дотації (майже 440 млн грн.) за рахунок врахування показників податкової спроможності Києва; збільшення обсягу додаткової дотації на передані повноваження в галузях освіти та охорони здоров’я на 10% та інше.

Узагальнені пропозиції передали народним депутатам від Львівщини та скерують керівництву Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Leave a Reply