На зупинках улюбленого трамваю Садового встановили освітлення

0
1145

Завдяки ініціативі “укропівця” Ігоря Зінкевича на зупинках трамваю у Львові встановлено освітлення.

На маршруті трамваю №8, який курсує від центру до району Сихів, встановлено 8 додаткових світильників на зупинках громадського транспорту. Це зроблено завдяки наполегливості депутата Львівської міської ради від УКРОПу Ігоря Зінкевича.

«На мою думку, покращення освітлення підвищить безпеку на нещодавно відкритому трамвайному маршруті №8. Минулого року після мого особистого виїзду на ділянку курсування маршруту трамваю №8, мною було виявлено відсутність освітлення на усіх зупинках громадського транспорту та деяких пішохідних переходах, які перетинаються з маршрутом трамваю. Після цього я звернувся до міського голови з проханням вирішити цю проблему. Переконаний, що такі речі, як освітлення, мають бути передбачені під час будування маршруту», – наголосив укропівець Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, ще у грудні минулого року укропівець Ігор Зінкевич звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням включити в бюджет розвитку на 2018 рік виділення коштів на освітлення зупинок громадського транспорту на усій відстані маршруту трамваю №8.

Leave a Reply