На Жовківщині виявили три несанкціоновані сміттєзвалища (ФОТО)

0
807
На Жовківщині виявили три несанкціоновані сміттєзвалища. Фото прес-служба ЛОДА

Сьогодні, 8 травня, працівники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою населених пунктів Жовківського району. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

У ході перевірки на територіях, які знаходяться в адміністративному підпорядкуванні Добросинської, Кунинської та Лавриківської сільських рад, виявлено 3 несанкціонованих сміттєзвалища.

Відтак, за результатами перевірки у зв’язку неналежним виконанням повноважень до голів зазначених сільських рад вжито відповідних заходів держекоконтролю із вимогою про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ у місячний термін.

Разом з тим, облдержадміністрація наголошує на необхідності неухильного дотримання правил благоустрою населених пунктів та відповідальності у разі їх порушення, оскільки зазначені рейди та перевірки працівниками департаменту та інспекції будуть проводитись регулярно.


Leave a Reply