На Жовківщині планують відкрити Школу з децентралізації

0
222

Про це повідомив голова Центру громадських ініціатив, експерт з питань місцевого самоврядування Віталій Загайний у Дніпрі під час відкриття «Медіашколи децентралізації для регіональних журналістів».

Захід, який триватиме до 26 січня, ініційовано Академією Української Преси за підтримки міжнародних фінансових донорів.

«Південний захід Львівщини ідеально підходить для створення Школи з децентралізації, – говорить В. Загайний. – Ми з колегами багато їздимо регіонами для проведення тематичних тренінгів та семінарів. Часто виникає багато організаційних питань, які подекуди важко вирішити на конкретній локації. Тому зараз ведемо перемовини з Жовківською міською радою про оренду приміщення на 25 років для потреб майбутньої Школи, що дозволить нам ефективніше проводити навчальну роботу».

Експерт додає, що близькість кордону з ЄС та перехід «Рава-Руська» дозволить слухачам тренінгових програм частіше відвідувати країни Євросоюзу, в першу чергу, Польщі, для вивчення міжнародного досвіду.

І наголошує: до березня 2020 року створення ОТГ відбувається на добровільній основі, тому представники влади, громадські активісти та преса мають поспішити підвищити свої знання та компетенції у цій сфері.

Ішим аспектом тренінгу з децентралізації у Дніпрі стануть питання журналістської етики та в епоху пост-правди, який куруватиме медіа-експерт, викладач Інститут журналістики КНУ ім. Т.Шевченка Андрій Юричко.

Львівщину на медіашколі представляє ІВ «Кулемет».

Наталя Маріневська

Залишити відповідь