На Закарпатті практично припинений “дорожній експеримент”, – Москаль

0
806

Москаль направив листа прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням звернути особливу увагу на дороги Закарпатської області

Про це йдеться на сайті голови Закарпастької ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття.

Міністерство фінансів України значно підвищило Закарпатській митниці планові показники надходжень митних платежів, 50% від перевиконання яких іде на ремонт автодоріг згідно з “дорожнім експериментом”.

“У квітні цього року Закарпатська митниця не те, що не перевиконала, а навіть не виконала “спущені” Мінфіном плани. У результаті область не отримає ні копійки на ремонт доріг. Якщо врахувати, що Служба автомобільних доріг не має грошей на нормальне утримання й ремонт доріг державного значення, на 43 обласні й 235 районних доріг в області через Дорожній фонд закладено всього 218 мільйонів гривень, то виходить, що ми опинилися біля розбитого корита”, – заявляє Москаль.

Голова ОДА направив листа прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням звернути особливу увагу на дороги Закарпатської області, яка межує з чотирма країнами Євросоюзу і є обличчям України перед Європою.

Нагадаємо, у квітня Москаль повідомив, ща закарпатська митниця перевиконала планові надходження на 200 мільйонів гривень. А половина з цієї суми, а саме 100 мільйонів, будуть спрямовані для ремонту автодоріг Закарпаття.

Leave a Reply