На Яворівському полігоні відбуваються навчання резервістів (ФОТО, ВІДЕО)

0
858

На Яворівському полігоні, що на Львівщині, відбуваються навчання резервістів. До тренувань залучили 350 бійців резерву. Військові в резерві відпрацьовували стрибки з парашутом та тактику ведення бою.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Резервісти тренуються разом із бійцями 95-ї бригади. Відпрацьовують стрибки з висоти 800 метрів.

“Я в минулому викладач майстерності Національного університету кіно і телебачення. Так сталося, що війна, довелося йти воювати, а повернувшись я записався в резерв 95-ї бригади. Звичайно, кожен стрибок – це мегаемоції, бо, по-перше, це колективна справа, нас дуже багато і один одному передають нерви, емоції, переживання”, — каже заступник Ради резервістів Мирослав Гай.

Також навчаються тактиці бою.

“Тут ми відпрацьовуємо практичне виконання бойових стрільб взводів. Противник знаходиться позаду нас, він обороняється. Наш десантно-штурмовий взвод здійснює висування з глибини, після цього здійснює прохід до мінно-вибухового загородження, розвертається і веде наступ у напрямку противника”, — каже заступник командира батальйону Юрій Гупалюк.

Резервіст Сергій Педан працює на макаронній фабриці. Це його п’яті збори.

“Якось дома вже не сидиться, кожного року їжджу на збори і кожного року лише двічі був в одній частині. Намагаюся освоїти різні військові спеціальності. Двічі був зенітником, потім були інші посади. Зараз потрапив у десантники”, — каже Сергій Педан.

Під час навчань необхідні навички намагаються виробити у резервістів з різним рівнем підготовки.

На Яворівському полігоні відбуваються навчання резервістів
На Яворівському полігоні відбуваються навчання резервістів
На Яворівському полігоні відбуваються навчання резервістів
На Яворівському полігоні відбуваються навчання резервістів

“Є військовослужбовці, які справляються досить добре і фізичні якості в них досить хороші. Є військовослужбовці, яким потрібно працювати, тому що вони прийшли з цивільного життя. Наша мета — навчити людей виконувати різні завдання”, — каже командир взводу Артем Мороз.

Навчання триватимуть до 7 липня. До них залучили 350 резервістів.

Leave a Reply