На вулицях Львова вдень працює 141 одиниця техніки і 1653 двірники

0
864

Львів продовжують прибирати від снігу. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, вдень до прибирання міста від снігу задіяно 141 одиниця техніки та 1653 двірники. Про це пише Кулемет.

«Ми продовжуємо прибирати місто. За останні 48 годин, за інформацією Гідрометцентру, випало 87% від місячної норми опадів. Тому всі комунальні служби останні три дні працюють у посиленому режимі.

Так, вночі для прибирання міста було задіяно 134 одиниці техніки. За ніч ми використали 366 м3 піскосуміші. Також посипали хідники і площі сіллю, і використали 53 тонни солі і реагентів.

Зранку для прибирання міста і зараз працює 1653 двірники. Двірники вже третій день поспіль прибирають зупинки, бордюрну частину, пішохідні переходи, хідники. Двірники працюють до 12.00 год. Потім у них обід, перепочинок, і після обіду роботи продовжуються.

Вдень ми продовжуємо працювати у посиленому режимі. Задіяно 141 одиницю техніки — прибираємо хідники, прибардюрну частину, громадські простори, територію біля будинків. Техніка працює цілодобово, лише о 08.00 год ранку і о 20.00 год є перезмінка водіїв.

Зараз для прибирання ми залучаємо ще й додаткову техніку. Сьогодні додатково маємо 29 одиниць техніки і 284 особи — це працівники військових частин, вищих навчальних закладів, підприємці. Тому хочу подякувати підприємцям, будівельним компаніям, керівникам ринків, начальним закладам та всім іншим установам, які нам надають свою техніку для прибирання і людський ресурс.

Дякую також працівникам житлово-комунальної сфери за якісну і самовіддану працю”, — розповіла Ірина Маруняк.

Щодо засніженості вулиць зранку, то за словами посадовиці, вчора з 21.30 год на вулицях міста працювала прибиральна техніка, однак о 01.30 год почав падати сильний сніг, тому все засипало і довелося знову розчищати ті ж самі вулиці.

«Зараз важкі погодні умови. Тому у міській раді створено штаб, який моніторить ситуацію щодо прибирання міста. Щодня о 17.00 год ми обговорюємо, якою була ситуація впродовж дня, і як працюватимемо вночі», — додала Ірина Маруняк.

 


Leave a Reply