На Волині до церкви впускатимуть тільки вакцинованих

0
602
На Волині до церкви впускатимуть тільки вакцинованих

У разі переходу Волинської області в “червону” зону храми зможуть відвідувати тільки ті парафіяни, які матимуть COVID- сертифікати.

Про це повідомила  заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук під час брифінгу, передає Еспресо.Захід.

Після переходу Волинської області до “червоної” зони для людей, у яких немає сертифіката, що засвідчує вакцинацію проти COVID-19, діятимуть жорсткі обмеження, на відміну від тих, хто вакцинувався.

У церквах будуть діяти ті ж самі протиепідемічні заходи, як і на початку карантину, а вільно відвідувати храми (з дотриманням маскового режиму) зможуть тільки вакциновані люди.

“Це і дотримання дистанції, і обмеження перебування у храмі. Тільки вакциновані люди зможуть вільно відвідувати церкву, але при цьому носити маски. Маски повинні носити й вакциновані, й невакциновані. Бо вакцинований – не означає не інфікований”, – заявила чиновниця.

Нагадаємо, найменше вакцинованих освітян – у трьох областях Західної України. Йдеться про Рівненську, Волинську та Івано-Франківську області. Станом на 22 жовтня на Рівненщині цей показник становить 22,5%, у Волинській області – 19,6%, а в Івано-Франківській – 18,5%.

У вересні через низький рівень вакцинації педагогічних працівників прийняли рішення, що майже всі навчальні заклади областей Західної України припиняють навчання в очному режимі. Так, бар’єр у 80% вакцинованих освітян подолали у 117 школах на Волині. Всього в області є 588 загальноосвітніх навчальних закладів. 471 школа з 23 вересня через запровадження “жовтого” рівня епіднебезпеки має перейти на дистанційну форму навчання.

Leave a Reply