На війні загинув 20-річний студент ЛНУ ім Франка

Вічная памʼять

1
41

26 серпня 2023 року внаслідок важкого поранення загинув студент другого курсу історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Прокопчук. Героєві було лише 20 років.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу університету.

Андрій народився 12 січня 2003 року у маленькому селі на Донеччині. Коли він закінчив школу, то переїхав до Маріуполя, де зустрів повномасштабне вторгнення. Там, за словами одногрупників, хлопець пережив справжнє пекло, про яке пізніше дуже рідко говорив в голос. Після кількох місяців окупації зміг виїхати до м. Броди, що на Львівщині.

Андрій мріяв навчатися у Львові, тож вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка, де навчався за спеціальністю «Історія та археологія».

У лютому 2023 року Герой вирішив захищати Українську Державу на фронті й наважився долучитися добровольцем до бригади «Азов. Воював на Запорізькому і Слов‘янському напрямках.

«Це була найсвітліша, найдобріша і найкраща людина, яку мені довелося знати. З усієї групи він був найріднішим, оскільки пережив те саме, що і я. Я його розуміла як ніхто, та й він мене розумів. Ця втрата – величезна втрата не лише для мене, нашої групи і Університету, а й для всієї України. Ти був найкращим сином своєї Батьківщини», – ділиться староста групи, в якій навчався Андрій.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України! 💙💛

1 коментар

Leave a Reply