На Турківщині стартував Чемпіонат України із зимових видів спорту

0
801

У понеділок, 4 березня, у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України зі зимових видів спорту (лижні перегони, біатлон) серед спортсменів з ураженням ОРА та вадами зору. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Вітальні слова та побажання учасникам висловили: президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, директор Західного реабілітаційно-спортивного центру Наталія Рода, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк, голова Львівської обласної організації «Реабілітація осіб з інвалідністю» Ярослав Грибальський.

«Перше, що відчуваю, коли приїжджаю сюди – це є потужна синергія та командна робота. – каже Роман Хім’як. – У сьогоднішньому чемпіонаті беруть участь спортсмени, які щоденною клопіткою працею, додають до іміджу нашої держави такі вкрай потрібні зараз коефіцієнти успіху. Нових сил для нових досягнень. Вами цікавляться, захоплюються та шанують», – зауважив Роман Хім’як.

Серед учасників змагань є і спортсмени Національної паралімпійської збірної команди зі зимових видів спорту та чемпіони світу-2019. Змагання тривають до 9 березня 2019 року.


Leave a Reply