На Стрийщині не сплачували оренду за земельну ділянку

0
85
На Львівщині учасники бойових дій отримали у власність понад 5 тис га землі

Рішенням Господарського суду Львівської області задоволено позов Стрийської окружної прокуратури, поданого в інтересах держави в особі Сколівської міської ради, до одного з місцевих ТзОВ. Йдеться про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельної ділянки: площа – 1 га, вартість – понад 9,9 млн грн.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2014 році підприємство взяло в оренду велику кількість земельних ділянок на Львівщині, призначених для будівництва об’єктів альтернативної енергетики. Однак, орендарі, всупереч умов договору, не збудували вітрові електростанцій і не сплачували орендну плату за користування землею.

Окрім цього, рішенням Господарського суду Львівської області задоволено позовну заяву Самбірської окружної прокуратури в інтересах Львівської обласної державної адміністрації до ще одного господарського товариства. Вимога – розірвати договір оренди земельної ділянки площею 8 га та вартістю майже 54 млн грн, укладений у 2019 році.

Ділянка, розміщена за межами села Ільника Самбірського району, була передана орендареві під будівництво та обслуговування вітрової електростанції.

Підставою звернення прокуратури до суду стала систематична несплата орендної плати.

Додамо, що обидві ділянки було одержано в оренду на позаконкурсних засадах.

Leave a Reply