На Сокальщині створять високотехнологічний комплекс виробництва синтетичного моторного палива

0
1009
На Сокальщині створять високотехнологічний комплекс виробництва синтетичного моторного палива
На Сокальщині створять високотехнологічний комплекс виробництва синтетичного моторного палива

На Львівщині сьогодні, 9 серпня, підписали Меморандум про реалізацію в Сокальському районі проекту «Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива», повідомила прес-служба обласної ради.

Сторони-підписанти: Львівська обласна рада; Львівська ОДА; ПП «Енергія природи – водень» (м. Харків) – замовник проекту; компанія «Гальф Петролиум Лимитед Ко» (Катар) – компанія, відповідальна за забезпечення проекту інвестиційним фінансуванням в повному обсязі.

Підписуючи від імені Львівської обласної ради Меморандум про співпрацю, перший заступник голови облради Андрій Білоус зауважив, що на Львівщині державна влада і місцеве самоврядування тісно співпрацюють для створення сприятливого інвестиційного клімату. «Ми зробимо все, щоб допомогти нашим партнерам реалізувати цей масштабний Проект», – сказав він.

Також Андрій Білоус звернув увагу на те, що реалізація Проекту базуватиметься на розробках вітчизняних вчених. «Упевнений, співпраця між українською наукою, іноземними інвесторами та регіональною владою – це запорука успішної реалізації Проекту», – наголосив посадовець.

Варто додати, що основною ціллю проекту «Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива» є збільшення виробництва моторного палива в Україні на 1,5 млн тонн.

Крім того, Проектом передбачається модернізація та дооснащення вугільної шахти «Зарічна»; будівництво переробного комплексу для отримання моторного палива; будівництво вугільної шахти «Тяглівська 1-2».

Період здійснення першої черги Проекту 2018 – 2023 роки.

Важливо, що інвестиційний ресурс ($ 4,2 млрд) – без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.

У перспективі планується створення приблизно 8 тис додаткових робочих місць.

Leave a Reply