На Сколівщині відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Володимиру Березі

0
847

У Тухольківському НВК відбулось урочисте відкриття меморіальної  дошки  колишньому  учневі  навчального закладу,  учаснику АТО Володимирові  Березі, який загинув, захищаючи рідну землю на її східних теренах.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Учасники  заходу схилили  голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні і всіх новітніх  захисників, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України, вшанувавши їх хвилиною мовчання.

Родині загиблого Героя подарували книгу «Вони воювали за Україну», в  якій вшановано  пам’ять 225 військовослужбовців зі Львівщини.

Почесну місію відкриття меморіальної дошки Володимиру Березі  виконали його племінники. Чин освячення  меморіальної дошки  та спільну молитву відслужив настоятель  місцевої  церкви, декан Тухольківського  деканату УГКЦ, о. Роман Качала.

Літературно-пісенну програму урочистого заходу представила учнівська молодь Тухольківського НВК.

Довідково:

Народився Володимир Береза  02 червня 1976 року в с.Тухолька. Дитячі роки провів у рідному селі. До Тухольківської СШ пішов у 1982 році. У школі він зарекомендував себе доброзичливим, чесним, старанним, ввічливим учнем. Середню школу закінчив 1993 році. З 16 листопада 1994 року по 20 травня 1996 року служив в Збройних силах України. Після служби повернувся до села і влаштувався працювати до столярного цеху радгоспу «Верховина». Брав активну участь у житті села, долучився до будівництва нового храму св. Йосафата. Працював  на тимчасових заробітках.

Був призваний до лав ЗСУ  Сколівським РВК під час  шостої хвилі мобілізації. Загинув 11 квітня 2016 року в с.Трудове Новоайдарського району Львівської області.

Leave a Reply