На Сході України загинув військовослужбовець з Львівщини (ФОТО)

0
453
На Сході України загинув військовослужбовець з Львівщини, фото 24-ї бригади

Сьогодні, 7 листопада 2021 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новозванівка, загинув наш побратим – головний сержант Павлисько Віталій Миколайович.

Про це інформує Кулемет з посиланням на 24 ОМБр імені короля Данила.

Віталій, разом з іншими військовослужбовцями, знаходився на бойових позиціях. Саме в цей момент бойовики здійснили обстріл із 120 мм мінометів.

Під час обстрілу, коли головний сержант Павлисько разом із іншими військовослужбовцями переміщалися в укриття, одна із ворожих мін розірвалася поряд із бійцями.

Внаслідок цього Віталій отримав осколкове поранення несумісне із життям.

Побратими та командування підрозділу, де головний сержант Павлисько Віталій Миколайович проходив службу з самого початку російсько-української війни, згадують його як дуже сміливого, порядного, відповідального, працьовитого та кваліфікованого військовослужбовця, гарного воїна та авторитетного армійця, який постійно проявляв розумну ініціативу та завжди був надійною підтримкою та опорою для своїх командирів, підлеглих та побратимів.

Віталій Миколайович народився 29 листопада 1973 року.

“Він назавжди залишиться в нашій пам’яті, як Герой, що віддав своє життя за нашу державу, за вільну та незалежну Україну.

Вічна пам’ять тобі, Воїне!”, – йдеться у повідомленні.

На Сході України загинув військовослужбовець з Львівщини, фото 24-ї бригади
На Сході України загинув військовослужбовець з Львівщини, фото 24-ї бригади
На Сході України загинув військовослужбовець з Львівщини, фото 24-ї бригади

Віталій Павлисько – військовослужбовець військової служби за контрактом, сержант 24-ої окремої механізованої бригади. Прийнятий до лав Збройних Сил України Яворівським РТЦК та СП у 2015 році.

Чоловік народився 29 листопада 1973 року. Родом він з Яворова, що на Львівщині. Удома на чоловіка чекали батьки, дружина та двоє дітей, інформує прес-служба ЛОДА.

«Гірку звістку отримали з фронту. Під час мінометного обстрілу на сході України загинув Віталій Миколайович Павлисько. 29 листопада він мав відсвяткувати свій 48-ий День народження. Схилімо голови перед подвигом Віталія! Щирі співчуття рідним і близьким Воїна», – очільник області Максим Козицький.

Залишити відповідь