На Пустомитівщині відкрили новий Народний дім

0
1063

У с. Чорнушовичі Підберізцівської ОТГ Пустомитівського району відкрили новозбудований Народний дім. Нове просторе приміщення дозволить усім охочим відвідувати гуртки, влаштовувати мистецькі заходи та організовувати наради. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Урочиста подія зібрала представників громадськості та влади. Привітав гостей свята голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Минає четвертий рік від початку Революції Гідності. Всі ми тоді думали, що нарешті, коли це все закінчиться, ми тут, в себе вдома, будуватимемо добре життя. І цих чотири роки є люди, які кажуть, що нічого не вдалося і всі зусилля пройшли намарно. А є ті, котрі день за днем, крок за кроком, плечем до плеча по цеглинці рухаємо нашу державу вперед. Сьогодні у селі відбувається добра подія. Хочу, щоб у такі моменти ми у собі вбивали будь-який сумнів у наше світле майбутнє. Добра дорога, новий Народний дім чи школа показує, що ми самі можемо собі дати раду, твердо стоячи на своїй землі», – наголосив Олег Синютка.

Опісля відбувся святковий концерт за участі народних аматорських колективів району.

Зазначимо, двоповерховий Народний дім спроектували на 100 посадкових місць.

На першому поверсі будівлі розташували глядацький зал зі сценою, на другому поверсі Народного дому розташовані приміщення адміністрації та приміщення для проведення гуртків.

Leave a Reply