На Пустомитівщині відкрили фермерський магазин

0
4177

Сьогодні, 6 березня,  у Пустомитах відкрили  фермерський магазин «ГорбоГори». Магазин урочисто освятили та перерізали стрічку. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Метою створення такого магазину є промоція та демонстрація продукції безпосередньо від фермера – виробника цієї продукції, що дозволить пропонувати покупцям завжди якісний товар за помірними цінами.

«Сьогодні ми не просто відкриваємо магазин. У цьому відкритті закладено глибоку ідею. Йдеться про те, що фермери Львівщини здатні годувати українців здоровою їжею. Окрім того, сучасні фермери об`єднатися і подають приклад для інших: як спільна ідея може єднати. На цьому відкритті ми зупинятись не збираємось і працюватимемо над розширенням», – наголосила під час відкриття директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Окрім того, агротуристичному кластеру “Горбогори” вручили перший на Львівщині сетифікат кулінарної спадщини Європи, що має посприяти залученню у район туристичних потоків.

“Ми сьогодні стали свідками історичної події. Унікальність ситуації полягає в тому, що фермери, обєднавшись для розвитку місцевості, створюють нові робочі місця та популяризують кооперацію в Галичині. Продукція, яка реалізовуватиметься в магазині, матиме конкретного виробника”, – зазначив Голова СОК «ГорбоГори» Антон Мільчевич .

У новоствореному магазині можна придбати широкий асортимент продукції: молоко, сири, м’ясо, домашні кури та яйця, живу рибу, паштети, джеми, хліб, мед, овочі та навіть равликів з різноманітними соусами.

Діяльність фермерського магазину сприятиме  розбудові інфраструктури кооперативного сегмента аграрного ринку та забезпеченню населення району якісною сільськогосподарською продукцією.

Довідково:

Метою створення агротуристичного кластера «ГорбоГори»єпоєднання соціально-культурного, природного, агровиробничого ресурсів та туристичного потенціалу Пустомитівського району задля створення робочих місць, збільшення доходусуб’єктів господарювання кластеру через залучення туристичних потоків зі Львова, а також львівян до даної місцевості, розбудова інфраструктури та маркетинг альтернативних видів сільського підприємництва та бізнесу в межах агротуристичного кластера.

На сьогоднішній день  сільськогосподарський обслуговуючий кооператив  вже об’єднує 26 учасників. Його учасниками стали фермерські господарства , фізичні особи та інші виробники сільськогосподарської продукції.

Залишити відповідь