На Програму розвитку освіти Львівщини передбачено 32,3 млн грн

0
189
Олег Паска

Львівська обласна рада розглянула та затвердила  Програму розвитку освіти Львівської області на 2021 – 2025 роки з фінансовим ресурсом 32,3 млн грн.

Про це пише Кулемет.

Програма охоплює усі основні напрями: дошкільну освіту, загальну середню освіту, спеціальну  та спеціалізовану освіту, позашкілля, профтехосвіту та фахову передвищу освіту, вищу освіту та науку, педагогічну освіту.

У програмі передбачено чимало різних конкурсів, зокрема, конкурс  проєктів для учителів, відкриті та прозорі конкурси на здобуття грантів та премій для студентів і науковців, передбачено фінансування навчання учителів, в тому числі й з опанування дистанційних платформ  у школах.

Вперше впроваджуватиметься проєкт створення електронної платформи та налагодження співпраці з українськими школами за кордоном, вперше за останні 10 років особлива увага приділяється закладам позашкілля: розвиток еколого-натуралістичного центру, інновації та стартапи для старшокласників, нові проєкти малої академії наук тощо. Для підвищення рівня читацької грамотності й мотивації школярів до читання книжок планують впровадити  спеціальну інформаційно-ігрову електронну платформу.Особливий акцент робиться на промоцію професійно-технічної освіти та підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.


Leave a Reply