На посаду очільника Кам’янка-Бузької ОТГ львівський УКРОП висунув голову Дернівської сільської ради Віталія Шульгана

0
2149

На посаду очільника Кам’янка-Бузької ОТГ львівський УКРОП висунув голову Дернівської сільської ради Віталія Шульгана

«Ознайомившись із програмою «Українського об’єднання патріотів» та прослідкувавши за реальними діями партійців, я зрозумів, що стратегічні плани та цілі УКРОПу є найближчими до моїх переконань. У лавах цієї партії мої однодумці – люди, які хочуть працювати, щоб в Україні дійсно щось змінилося. Тому сподіваюся, до нас долучатимуться найкращі, найдосвідченіші мешканці й талановита молодь із громади, району, області», – наголошує кандидат Віталій Шульган.

За його словами, він вже зараз готовий докладно обговорити з мешканцями громади бачення та шляхи вирішення проблемних питань.

«Визначаючи пріоритетні завдання, дуже важливо розуміти потреби людей, але для втілення всіх планів та задумів потрібна ще й дієва підтримка самої громади, депутатів обласної ради, партійців-нардепів. Бо вирішити найнагальніші питання соціального захисту, а також освітні та медичні, залучення коштів та їхнє виділення. Скажімо, з державного фонду регіонального розвитку тощо лише на районному рівні просто неможливо», – каже укропівець.

Передусім на посаді голови Кам’янка-Бузької ОТГ Віталій Шульган візьметься за створення дієвої та якісної штатної структури виконавчих органів об’єднаної громади та перехід на прямі відносини з державним бюджетом. Також є необхідність проінвентаризувати комунальне майно ОТГ.

«Моїм завданням також є забезпечити збереження соціальних, освітніх, медичних, культурних і спортивних закладів на території громади та покращення їхньої матеріально-технічної бази. Важливо налагодити контроль за підготовкою та ухваленням рішень і розпоряджень, добитися їхньої прозорості й надати мешканцям громади можливість брати участь в їхньому обговоренні», – підсумував Віталій Шульган.

Нагадаємо, 24 грудня в Україні обиратимуть голів і депутатів об’єднаних територіальних громад. Загалом у країні вибори відбудуться в 51 об’єднаній тергромаді в 17 областях. На Львівщині цього разу волевиявлення проходитиме у Кам’янка-Бузькій міській та Мурованській сільській ОТГ. Укропівці братимуть активну участь у цих перегонах.

Залишити відповідь