На посаду директора Львівського перинатального центру оголосили повторний конкурс

0
1339
На посаду директора Львівського перинатального центру оголосили повторний конкурс
На посаду директора Львівського перинатального центру оголосили повторний конкурс

Провести конкурс на заміщення посади директора КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр» – таке рішення сьогодні, 30 жовтня, ухвалила постійно діюча комісія з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради. Про це інформує прес-служба ради.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, голови комісії, була затримка по часу з оголошенням повторного конкурсу, бо необхідно було, щоб Перинатальний центр запрацював.

«Нагадаю, у квітні не було обрано керівника Перинатального центру, тому було призначено виконуючого обов’язки директора. На моє глибоке переконання, керувати такого рівня медзакладом має повноцінний керівник із конкретною програмою дій.

Отож, сьогодні ми дали старт конкурсу на заміщення посади директора КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр». До 20 листопада претенденти можуть подавати свої пропозиції. 23 листопада відбудеться перше засідання конкурсної комісії, далі – громадське обговорення. Сподіваюся, що цього разу ми визначимося з керівником. Переможе найсильніший», – сказав Володимир Гірняк.

Зауважимо, що документи необхідно подавати в управління майном спільної власності Львівської обласної ради за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 14, ІІІ поверх. Документи приймаються упродовж 21 календарного дня з дня оприлюднення оголошення (до 20 листопада 2018 р. включно).

Із наказом про проведення конкурсу можна ознайомитися – тут, із текстом оголошення – тут.

Як відомо, 14 березня постійно діюча конкурсна комісія оголосила конкурси на заміщення посад керівників 14 закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради. Директора КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр» обрано не було.

Залишити відповідь