На освіту Львівщини з обласного бюджету на наступний рік передбачили 37 млн грн

0
612
Олег Паска

Львівська обласна рада під час сесійного засідання сьогодні, 23 грудня,  затвердила зміни до обласної Програми розвитку освіти, передбачивши річне її фінансування в сумі 37 млн грн.

Про це пише Кулемет.

Як наголосив директор департаменту освіти облдержадміністрації Олег Паска, у програмі на наступний рік основний акцент ставиться саме на зміст освіти.

«Додано кошти на проведення конкурсів та преміювання для вчителів, на інноваційний розвиток та програми.  В планах також створення професійних академічних ліцеїв. На сьогодні формується мережа, зараз ми очікуємо пропозицій від профільної комісії і будемо над цим працювати впродовж року.

Значна увага буде приділена створенню навчально-практичних центрів при закладах професійно-технічної освіти, оскільки на це у 2022 році ми очікуємо державну субвенцію в сумі понад 20 млн грн, тому ми закладаємо також в  обласному бюджеті гроші на співфінансування», – зазначив директор департаменту освіти Олег Паска.

За його словами, в наступному році також очікується закупівля 30 Школяриків для громад області. На придбання та облаштування системи трекінгу руху шкільних автобусів передбачено 3 млн грн.

Ще 2 млн грн закладено в програмі на проведення аудиту закладів та установ освіти  обласного підпорядкування.

Залишити відповідь