На Меморіалі Героїв Небесної сотні розквітнув газон із польовими квітами (ФОТО)

0
123

Сьогодні замість голландських тюльпанів, які відцвіли, тут квітнуть волошки, маки, ромашки, деревій та різноманітні злакові.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Навесні у місті висіяли шість таких локацій: у парках «Високий Замок», Замарстинівському та Івана Павла ІІ (поряд із церквою), на Меморіал Небесної сотні, у Саду пам’яті та в парку «Залізна Вода».

Такі травники вирізняються розмаїттям фактур та кольорів, захоплюють природністю та невимушеним виглядом, мають заспокійливу дію на людину та допомагають зняти стрес. А ще – виконують низку важливих функцій.

«Створюючи ділянку лучних трав, ми збільшуємо біорізноманіття та зберігаємо природні екосистеми, підтримуємо диких запилювачів, сприяємо затримці дощової води. Лугові рослини зменшують забруднення повітря та знижують температуру, а також є природним фільтром, що зменшує ерозію ґрунту та забезпечує його збереження», – зазначають в управлінні екології ЛМР.

Крім того, такі зелені зони потребують менше коштів на обслуговування.

«Скошуючи максимум двічі на рік, ми економимо кошти, окрім того, луг потребує поливу лише перші тижні, далі майже не потребує», – додають екологи.

Leave a Reply