На Личакові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького (ФОТО)

0
1035
На Личакові вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. Фото: ЛОР
На Личакові вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. Фото: ЛОР

Сьогодні, 22 січня, у Львові на Личаківському кладовищі відбулося вшанування пам’яті борців за незалежність і соборність України.

Як пише “Кулемет”, про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, заступник голови облради Юрій Холод, заступники голови ОДА, обласні обранці, представники військових структур та громадськості поклали квіти та запалили свічки біля Меморіалу воїнам Української Галицької Армії, на могилах держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, президента Національної ради ЗУНР Євгена Петрушевича та на могилах новітніх українських Героїв – воїнів АТО.

Опісля священнослужителі відправили екуменічну панахиду за Героями, які віддали своє життя за Україну.

«Соборність – це наша відповідальність. 102 роки тому Україна мала волю об’єднатися, але тоді не вдалося втримати державу. Такі ж виклики стоять перед країною сьогодні. Але наша сила в нашій історичній правді. Ми повинні ставати сильнішими у своїй ідентичності, у підтримці громадянина і у відповідальній за свої дії владі.
З Днем Соборності!» – зазначила Ірина Гримак.

Довідково:

День Соборності України  відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

Leave a Reply