На Львівщину прибули понад 170 тисяч доз вакцини «Pfizer»

0
963
Pfizer

У Львівську область доставили 174 330 доз мРНК-вакцини «Pfizer» (“Comirnaty”).

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Вакцина створена на платформі мРНК, тому має у своєму складі молекули матричної рибонуклеїнової кислоти. Ці молекули, кодуючи шипоподібний білок оболонки коронавірусу, вчать імунну систему людини розпізнавати його та виробляти антитіла. Після виконання своєї функції клітини з молекулами вакцини руйнуються, тому не можуть змінити ДНК людини.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також саме нею рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

«Нам дійсно потрібен оптимальний захист, закликаю всіх зробити вакцинацію від COVID-19. Якщо ви не вакциновані, проблема в тому, що ви можете опинитися в лікарні та у відділенні реанімації. Зробіть вакцинацію – отримайте дві дози вакцини, перестаньте відкладати цю справу на потім. Не варто грати в азартні ігри, коли це стосується життя. Повірте, COVID-19 – це не той суперник, якого варто дратувати. Інколи реальність пандемії розчаровує і спочатку ми були зовсім безпорадними, однак з появою вакцин, ми можемо протистояти хворобі», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Вакцина є доступною у всіх пунктах щеплення та центах вакцинації населення Львівської області.

Нагадаємо, в області проведено 1 834 439 щеплень, з них 867 783 – другою дозою. Вакцина «Pfizer» –  серед лідерів, яку найбільше використовують для імунізації проти коронавірусної інфекції на Львівщині. Кількість щеплень проведених мРНК-вакциною становить 904 859 доз.

Залишити відповідь