На Львівщині зросли ціни на продукти харчування

0
207

На полицях магазинів та ринках подорожчали м’ясо, яйця та овочі. Саме про ці продукти найчастіше згадують українці. Основні продукти подорожчали і на Львівщині.

Про це йдеться в сюжеті “Прямого”, пише Кулемет.

Зазначається, що причиною цього може бути те, що заготівельники завищують ціни.  Також впливають на ціни і вартість енергоносіїв. Також на Львівщині суттєво здорожчала молочна продукція. На молоко та яйця ціни підвищилися на 10-13%.

Також суттєво відчувається здорожчання м’яса і подекуди львів’яни жартують, що від нього треба відмовлятися взагалі та дозволяти аж на свята.

Відчувається, що на самих ринках і супермаркетах зросли ціни на яловичину та телятину.

Йдеться про те, що люди пов’язують це з підвищенням цін на паливо.

Постачальники стали більше витрачати на доставку, тому ці продукти здорожчали. Львів’яни стали дедалі частіше говорити, що відмовлятимуться від певних продуктів. Про часті походи до кав’ярень та ресторани навіть не йдеться.

Люди зазначили, що частіше звертають увагу на акції та шукають харчові продукти за зниженими цінами. Вони помітили також, що здорожчала і олія. Покупцям буває важко зрозуміти, як саме формується цінова політика.

Також суттєво подорожчали гречка та рис. Залежно від позицій ціни можуть різнитися від 3 до 5, 7, 10 гривень. Як і в цілій Україні, суттєво здорожчала соняшникова олія. У Львові вона коштує 60 гривень за одну пляшку.

Львів’яни вже відчули підняття цін. Дехто пов’язує це з карантином. На львівських ринках та у супермаркетах стало дещо менше людей. На ринках стало мало людей попри те, що до карантину було їх значно більше.

Leave a Reply