На Львівщині зранку проведуть позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС

0
978

Учора, 13 жовтня, на позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. З 31 жовтня можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахування епідеміологічної ситуації. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Кулемет. 

Чи підуть на канікули школярі Львівщини і чи зможуть вони відвідувати навчальні заклади в наступний період – завтра обговорять на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

«Завтра зранку відбудеться позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. На ньому детально проаналізують епідситуацію на території Львівщини, зокрема захворюваність на коронавірус серед учнів та вчителів, – зазначає заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень. – Від цього залежатиме рішення чи підуть на канікули школярі Львівщини та якою буде форма навчання в наступний період».

Зауважимо, закладам професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти Уряд рекомендує перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання. Студентам рекомендують виїхати з гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування; здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон; іноземних громадян та осіб без громадянства; здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Змінами передбачено, що на території регіону, де установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

Таке виключення було зроблено у зв’язку з тим, що наповнюваність класів спеціальних закладів загальної середньої освіти, санаторних шкіл та шкіл-інтернатів становить від 6 до 12 осіб, середня наповнюваність таких закладів становить 115 осіб, що дозволяє забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідемічні заходи.

Залишити відповідь