На Львівщині жителя Кам’янка-Бузького району перевіряють на коронавірус

0
834
Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації. Фото ілюстративне

Учора, 12 березня, в другій половинні дня до сімейного лікаря м. Кам’янка-Бузька звернувся пацієнт із симптомами гострого респіраторного захворювання. Під час обстеження з’ясували, що хворий прибув з Італії. Про це повідомляє пресслужба Кам’янка-Бузької міської ради на її сторінці у Facebook, пише Варта-1.

“Враховуючи надзвичайну епідеміологічну ситуацію в світі, спричинену коронавірусом COVID-19, хворого госпіталізовано спеціалізованим медичним транспортом до м.Львова для обстеження та встановлення діагнозу”, – мовиться в повідомленні.

Для зменшення ризику можливого поширення інфекції комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кам’янка-Бузької райдержадміністрації на позачерговому засіданні прийняла рішення про тимчасове призупинення роботи ринків у м. Кам’янка-Бузька та селищах Добротвір і Новий Яричів.

У пресслужбі міської ради жителів району закликають обмежитись у відвідуванні місць масового скупчення людей, дотримуватися правил особистої гігієни та зберігати спокій.

Залишити відповідь