На Львівщині жорстоко побили та здійснили сексуальне насильство щодо сироти

0
1229
На Львівщині жорстоко побили та здійснили сексуальне насильство щодо сироти, Фото Варта-1

У Перемишлянах, що на Львівщині зловмисники жорстоко побили дівчинку сироту. Про це інформує у соцмережі ФБ Олена Липа, пише Варта-1.

Авторка публікації уточняє, що вже декілька тижнів просторами інтернету розповсюджується відео сексуального насильства щодо дівчини зняте у Перемишлянах. З етичних міркувань відео не публікуємо, воно є у розпорядженні Варта1.

Однак, всі хто до цього причетний залишилися непокараними.

Місцеві мешканці, повідомляють, що дівчинка Віра, сирота з Рогатинського району Івано-Франківської області. У листопаді дівчина закінчила навчання в училищі та продовжила проживати у Перемишлянах, орендуючи житло у власників бару “Автостиль”.

Зі слів місцевих, близько двох тижнів тому у барі “Автостиль” дівчині власниця бару на голову вилила майонез та повитирала їй голову ганчіркою, якою мила підлогу у барі. Власники бару жодної відповідальності не понесли, але звільнили працівницю, яка брала участь у знущанні.

Дівчину жінка побила по руках, завдала при цьому переломи руки.

На правах анонімності, нам повідомили про власницю бару: “тримали її під замком, в місто не відпускали одну, забрали мобільний телефон та гроші в сумі 45 тис, які мала на картці”.

У побитті та знущаннях також звинувачують дітей власниці та її невістку.

Дівчина повернулася на Франківщину, де звернулася у правоохоронні органи.

Залишити відповідь